Развернуть чат
Активные темы
Обзор всех активных тем »
РЕКЛАМА
Наш опрос
Готовы ли вы провести летний отдых в Крыму?

Да
Нет
Не знаю

Все опросы
Главная страница » Новости » Вокруг света » Центральные улицы Лондона. Непрерывная съемка.

Текст пісня з полонини, фильм женщина желает знать

6 трав. 2004 Сонце сіло за горами Та й за Верховину, А гуцул давно чекає Кохану дівчину. Приспів: Пісне з полонини, Полинь до дівчини! Розкажи, як. МІЙ КРАЙ Україна — край мій рідний Від Кавказу по Карпати, І веселий, і свобідний. І. Сорок літ проблукавши, Мойсей По арабській пустині Наблизився з народом своїм.

«Черемшина» Пісня у виконанні Дмитра Гнатюка Софії Ротару, Квітки Цісик, Таїсії Повалій. Квітка з полонини — пісня-романс Романа Савицького, основний виконавець Дмитро Гнатюк. Пісню написав Роман Савицький учитель з села Семигинів. 6 бер. 2009 Слова, текст пісні "Квітка з полонини" - Дмитро Гнатюк. (все играть на 5 ладу) Intro : Am Em7 Am Em7Em7Em7Em7 2x Verse 1: Am Dm E7 Am Я пiду в далеки гори за високi полонини F Dm E7 и попрошу вiтра. Дивлюсь я на небо . Слова: Михайло Петренко Музика: Василь Заремба . Дивлюсь я на небо Гей! Лине біля річки. Пісня чоловіча, А дівчина - молодиця. Миється у річці. Полонина, полонина, Полонина, а-а! Гей! Хлопець притомився, Їхав довгим. Текст (слова) песни «Край»(распечатать). Там, де гори й полонини, Де стрiмкi потоки-рiки, Де смерiчок ген розмай, Ллється пiсня на просторi, Вiльна. Квітка (Квітослава-Орися) Цісик англ. Kvitka Cisyk (Kacey Cisyk) Квітка Цісик, 1989 р. Основна інформація.

Слова, текст пісні Я піду в далекі гори - Квітка Цісик. Своїм корінням вони сягають вглиб далеких язичницьких віків і пов язані з одним. Слова, текст пісні "Я піду в далекі гори" - Квітка Цісик. Своїм корінням вони сягають вглиб далеких язичницьких віків і пов'язані з одним. Сонце сіло за горами. Та й за Верховину. А гуцул давно чекає. Кохану дівчину. Приспів: Пісне з полонини, Полинь до дівчини! Розкажи, як я кохаю.

Belindasedlak © 2014
www.000webhost.com